Wybierz styl apartamentu

Styl HAMPTON

Dla Klientów inwestycji Loftec przygotowaliśmy ofertę pakietów wykończeniowych. Każdy apartament posiada swój własny oryginalny projekt aranżacji wnętrza przygotowany w trzech ponadczasowych stylach: LOFTHAMPTON, MODERN oraz MODERN PRESTIGE .

W zależności od oczekiwań, każdy z nich oferujemy z dwóch pakietach wykończeń. W pakiecie GOLD odbierzesz pięknie przygotowane wnętrza do których wystarczy wstawić meble i zamieszkać. W pakiecie PLATINUM wszystko zrobimy za Ciebie. Porównaj pakiety i wybierz ten spełniający Twoje wymagania. Decydując się na wykończenie Twojego apartamentu „POD KLUCZ” odbierzesz go już po 2 miesiącach. Prezentowane wizualizacje przedstawiają apartament nr 43 zaaranżowany  w stylu Hampton.

Porównaj pakiety

Apartament w stylu hampton

Wnętrza w stylu Hampton są klasyczne choć jednocześnie nieformalne. Panuje w nich wizualny porządek mimo wielości mebli i tekstur. Hampton czerpie kolorystykę z natury.

Podstawą jest biel, czysta lub złamana subtelnymi tonami z domieszką błękitów, szarości, beżów i brązów. Wnętrza są przestronne i pełne naturalnego światła, które ładnie gra na drewnianej podłodze.

Poznaj nasze wnętrza w stylu HAMPTON.

Kontakt w sprawie wykończenia pod klucz

500 53 19 93     natalia@grodzkidevelopment.pl

wizualizacja 3D