Wybierz styl apartamentu

Styl LOFT

Dla Klientów inwestycji Loftec przygotowaliśmy ofertę pakietów wykończeniowych. Każdy apartament posiada swój własny oryginalny projekt aranżacji wnętrza przygotowany w trzech ponadczasowych stylach: LOFTHAMPTONMODERN oraz MODERN PRESTIGE.

W zależności od oczekiwań, każdy z nich oferujemy z dwóch pakietach wykończeń. W pakiecie GOLD odbierzesz pięknie przygotowane wnętrza do których wystarczy wstawić meble i zamieszkać. W pakiecie PLATINUM wszystko zrobimy za Ciebie. Porównaj pakiety i wybierz ten spełniający Twoje wymagania. Decydując się na wykończenie Twojego apartamentu „POD KLUCZ” odbierzesz go już po 2 miesiącach.

Apartament w stylu loft

We wnętrzu loftowym panuje raczej surowy wystrój i stonowana kolorystyka oparta na szarościach i brązach. Nieodłącznymi elementami tego stylu są widoczne, współgrające z otwartą przestrzenią, materiały konstrukcyjne: cegła, beton czy drewno.

Instalacje i grzejniki pozostają nieosłonięte, często pojawiają się belki na suficie, stal, beton i postarzane drewno. Meble mają proste formy, wykonane są z metalu lub drewna. Ich rozmieszczenie we wnętrzu jest dość swobodne. Styl loft nie narzuca symetrii w ich ustawianiu.

Ważną rolę odgrywa oświetlenie. Obowiązkowe są długie, wiszące lampy o prostych obudowach, z którymi świetnie korespondują surowe lub ceglane ściany. Duże okna zapewniają dopływ naturalnego światła. Ozdoby są ograniczone do minimum. Ścianki działowe, jeśli już się pojawiają, to często pod postacią regałów.

Nieszablonowe rozwiązania architektoniczne pozwalają urządzić mieszkanie wyjątkowe i piękne jednocześnie.