TWÓJ APARTAMENT

Rozwiązania premium

Garderoby w wybranych
apartamentach

Wygoda mieszkańców to nasz priorytet. W ponad 70% apartamentów zaprojektowaliśmy miejsca ulubione przez nasze Klientki 🙂

Ogrzewanie podłogowe
w łazienkach

Wszystkie łazienki w mieszkalnej części budynku zostały w standardzie wyposażone w ogrzewanie podłogowe. W jesienne i zimowe dni Wasze stopy poczują komfort od samego wejścia do swojej własnej strefy spa. W łazienkach standardowo montowane są również grzejniki drabinkowe.

Panoramiczne ciepłe okna

Stosujemy rozwiązania znacznie przewyższające obowiązujące normy. Każdy w standardzie otrzyma trzyszybowy pakiet z ciepłym profilem gwarantującym ciszę, ciepło i niezawodność. Dzięki panoramicznym oknom, apartamenty będą dobrze nasłonecznione niezależnie od położenia w budynku.

Wykończone tarasy

Nie musisz martwić się o swój taras/loggie. W standardzie wszystkie będą wykończone „na gotowo”. Możesz z nich korzystać od dnia odbioru kluczy do apartamentu.

Loftowa przestrzeń

W standardzie oferujemy „kamienicową” wysokość apartamentów – 290cm. Wysoki sufit znacząco powiększa kubaturę pomieszczeń, czyni je bardziej przestronnymi, dając tym samym większe możliwości aranżacji wnętrza.

Komfortowe udogodnienia

Przesuwne drzwi tarasowe w najmniejszych apartamentach zoptymalizują przestrzeń salonów.

Możliwość zamontowania klimatyzacji w każdym apartamencie.

Systemowe wycieraczki przed wejściem do lokali mieszkalnych.

LOFTEC to wiele luksusowych udogodnień gwarantujących komfortowe użytkowanie apartamentów i wspólnej przestrzeni. Bliskość parku, jeziora, miejskiej promenady pozwala na aktywny odpoczynek tuż po wyjściu na zewnątrz. Prywatna, w pełni wyposażona sala fitness umożliwia utrzymanie dobrej kondycji fizycznej, a strefa rekreacji na dachu budynku będzie idealnym miejscem do relaksu.

Mieszkańcy inwestycji z pewnością docenią subtelny design, komfort i udogodnienia stworzone z myślą o nich. Zastosowane najlepsze materiały z jakich wykonany jest budynek, zapewnią unikalną jakość użytkowania obiektu i jego ponadczasową wartość.