Części wspólne

Rozwiązania premium

Pracują dla nas
projektanci wnętrz

Jak Cię widzą tak Cię piszą…Tworzymy hotelowe wnętrza, butique’owe rozwiązania w częściach wspólnych budynków. Są nie tylko przyjemne dla oka i praktyczne na co dzień. Dzięki nim apartamenty stale zwiększają swoją wartość bo chce się w nich mieszkać.

STREFA RELAKSU NA DACHU

Na dachu obu budynków zaprojektowaliśmy place zabaw dla dzieci, leżaki do opalania, miejsce do wypicia porannej kawy oraz inne udogodnienia takie jak … widok na panoramę Ełku i pobliski park.

Ogrzewanie podłogowe
w holu wejściowym

Od wejścia do budynku chcemy, aby było w nim ciepło. Inwestycje Grodzki Development zapewniają komfort już od przejścia przez próg budynku.

Szlachetne materiały

Wszędzie tam, gdzie jest drewno, kamień, cegła, lustro i designerskie oświetlenie czujemy się komfortowo. Dbamy o detale i korzystamy z nowoczesnych rozwiązań. Ponadczasowość wykorzystywanych materiałów to atut każdej z naszych inwestycji.

Wideodomofony

W standardzie dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku.  W LOFTEC’u wideodomofony zostaną zaprogramowane tak, aby rozpoznać twarz lub linie papilarne właścicieli apartamentów.

Przestronne windy

W każdej inwestycji oferujemy więcej. Apartamentowce zostaną wyposażone w wygodne windy o wymiarach wewnętrznych 210cmx110cm. Wjedziesz swoim rowerem do windy bez stawiania go do pionu 🙂

Prywatna siłownia dla
mieszkańców

Aktywność fizyczna sprzyja poprawianiu kondycji. W pogodne dni mieszkańcy będą mogli korzystać z wielu opcji biegania i przejażdżek rowerowych w okolicy. Jeśli pogoda będzie gorsza, każdy z właścicieli apartamentów będzie mógł korzystać z pełni wyposażonej siłowni przez całą dobę.

LOFTEC to wiele luksusowych udogodnień gwarantujących komfortowe użytkowanie apartamentów i wspólnej przestrzeni. Bliskość parku, jeziora, miejskiej promenady pozwala na aktywny odpoczynek tuż po wyjściu na zewnątrz. Prywatna, w pełni wyposażona sala fitness umożliwia utrzymanie dobrej kondycji fizycznej, a strefa rekreacji na dachu budynku będzie idealnym miejscem do relaksu.

Mieszkańcy inwestycji z pewnością docenią subtelny design, komfort i udogodnienia stworzone z myślą o nich. Zastosowane najlepsze materiały z jakich wykonany jest budynek, zapewnią unikalną jakość użytkowania obiektu i jego ponadczasową wartość.