Otoczenie inwestycji

Rozwiązania premium

Jezioro na wyciągnięcie ręki

Spacer nad jeziorem, poranne bieganie lub przejażdżka rowerem? Wystarczy zjechać windą i jesteś w centrum.. 3 minuty od promenady ełckiej.

Zakupy „w kapciach”

Szybkie zakupy, wizyta na poczcie, lub po prostu obiad na mieście, wszędzie dojdziesz w kilka minut.

Kameralny zielony dziedziniec

Wewnętrzny dziedziniec budynku został zaprojektowany jako miejsce relaksu i odpoczynku mieszkańców. Zielone nasadzenia krzewów, drzew, wypielęgnowany trawnik  pozwolą Ci znaleźć chwilę spokoju w kontakcie z naturą w centrum miasta.

 

Historyczne sąsiedztwo

Apartamentowce zlokalizowane w samym sercu miasta wśród zabytkowych kamienic. Architektura budynków harmonijnie współgra z otaczającą okolicą i historyczną zabudową śródmieścia Ełku. Z okien apartamentów roztacza się przepiękny widok na sąsiadujący z inwestycją Park Solidarności powstały na przełomie XIX i XX wieku. To cenny punkt na zabytkowej mapie Ełku. Centralnym i najcenniejszym punktem parku jest zabytkowa fontanna istniejąca od momentu jego powstania.

Nocna iluminacja budynku

Chcielibyśmy, aby Loftec stał się wizytówką miasta poprzez swój design, wykończenia, udogodnienia i komfort dostępny mieszkańcom. Dyskretna iluminacja klasycznej płytki klinkierowej nada budynkowi szlachetności i uroku również po zapadnięciu zmroku.

LOFTEC to wiele luksusowych udogodnień gwarantujących komfortowe użytkowanie apartamentów i wspólnej przestrzeni. Bliskość parku, jeziora, miejskiej promenady pozwala na aktywny odpoczynek tuż po wyjściu na zewnątrz. Prywatna, w pełni wyposażona sala fitness umożliwia utrzymanie dobrej kondycji fizycznej, a strefa rekreacji na dachu budynku będzie idealnym miejscem do relaksu.

Mieszkańcy inwestycji z pewnością docenią subtelny design, komfort i udogodnienia stworzone z myślą o nich. Zastosowane najlepsze materiały z jakich wykonany jest budynek, zapewnią unikalną jakość użytkowania obiektu i jego ponadczasową wartość.